Wycieczka klas 4a i 4b do Wrocławia

W dniach od 03 do 07 czerwca klasy 4a i 4b z wychowawcami udały się na wycieczkę do Wrocławia i Polanicy Zdroju. We Wrocłwiu odwiedziliśmy zoo, Panoramę Racławicką, starówkę, Ogród Botaniczny, Ogród Japoński, Ostrów Tumski. Po dwóch noclegach udaliśmy się do Polanicy Zdroju po drodze zwiedzając bazylikę i szopkę w Bardzie Śląskim. Następnego dnia udaliśmy drogą 100 zakrętów i 1000 dziur, aby zdobyć Szczeliniec Wielki, po górskich przygodach pojechaliśmy zwiedzać Twierdzę Kłodzką. W ostatnim dniu zwiedzaliśmy Kopalnię Złota w Złotym Stoku i wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Przez całą wycieczkę towarzyszyła nam wspaniała pogoda i dobre humory :)
                                
                                                                                         Tekst: Paweł Serwatowicz