Talenty Małopolski 2018

21 kwietnia nasz zespół muzyczny Ogniki Radości spróbował swoich sił i wziął udział w eliminacjach powiatowych do XXXI Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych. Swoje talenty artystyczne mogli zaprezentować uczestnicy w wieku od 7-21 lat. Ogniki Radości w kategorii zespołowej ( 27 uczniów) zaśpiewały dwie piosenki „ Odlotowa szkoła” i „ Gitary”. Na scenie zaprezentowali się również nasi soliści Aniela Mrowca- Kuscorz, Olga Gut, duet Urszula Mrowca- Kuscorz z Filipem Sochą. Występ na dużej scenie przyniósł dzieciom nowe doświadczenia i wielką radość. Uczniowie mogli posłuchać i zobaczyć swoich rówieśników w ciekawych aranżacjach tańca współczesnego.
Po zakończonych eliminacjach dzieci wraz z opiekunami p. Marią Bednarek i s. Ewą Keffer udały się na wiosenny spacer i lody.
                                                                                Tekst: s. Ewa Keffer