Trójka najlepsza w łyżwach

We czwartek 26.04.2018 r. w Urzędzie Miasta Zakopane odbyło się podsumowanie ligi łyżwiarskiej, ligi skokowej i kombinacji norweskiej. Nasza szkoła okazała się najlepsza w lidze łyżwiarskiej! Pierwsze miejsca Damiana Wiatra, Julii Sabudy, Stanisława Solika i Ksawerego Solika, czwarte Karoliny Grabskiej oraz punkty uzyskane przez pozostałych naszych łyżwiarzy przesądziły o Naszej wygranej. Najlepsza szóstka zawodników z każdej grupy wiekowej została nagrodzona pucharami i plecakami. W lidze skokowej również mieliśmy nasze przedstawicielki. Natalia Słowik uzyskała drugie miejsce, Amelia i Wiktoria Polanowskie trzecie miejsca, a Łucja Słowik czwarte miejsce w swoich grupach wiekowych. Gratulacje dla Naszych odlotowych dziewczyn.
                                                                                                                         Tekst: Paweł Serwatowicz