IV Konkurs Recytatorski „Wśród wichrów i fal” już za nami

20 kwietnia w naszej szkole odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wśród wichrów i fal” poświęcony twórczości Mariusza Zaruskiego. W tym roku prezentowało 25 uczestników ze szkół podstawowych Powiatu Tatrzańskiego oprócz wierszy patrona szkoły prezentowali też utwory innych autorów o tematyce morskiej i górskiej. Konkurencja była zacięta, a zadanie jury trudne. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu. Serdeczne podziękowania kierujemy do niezawodnych jurorów p. Agnieszki Kłosok i p. Wojciecha Szatkowskiego. Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok.

Kategoria klas IV-VI oraz kategoria klas VI - VII

1. Magdalena Błońska – SP 9 Zakopane
2. Maria Sieczka – SP 3 Zakopane
3. Marta Michalska – SP 3 Zakopane

1. Oliwia Stanek – SP 1 Biały Dunajec
2. Leon Buczyłko – SP 1 Zakopane
3. Izabela Krupa – SP Witów

                                                                                     Tekst: Sebastian Kłosok