Szlachetna Paczka

Mimo trudności w kontakcie w związku z obostrzeniami pandemicznymi i zdalnym nauczaniem udało nam się także w tym roku zorganizować pomoc dla społeczności lokalnej w ramach akcji charytatywnej Szlachetna Paczka. Pani Marlena Kałużniak jak zawsze mogła liczyć na swoich wychowanków  i  ich rodziców z klasy 5a oraz nawiązała bardzo dobrą współpracę z przewodniczącym Rady Rodziców w szkole. Pan Jerzy Tęcza powiadomił wszystkie Trójki Klasowe Rodziców o akcji Szlachetna Paczka, co spotkało się z ich strony z dużym zainteresowaniem i chęcią pomocy.  Dzięki temu udało się zapewnić wybranej w tym roku z bazy rodzin Pani Annie wszystkie artykuły z listy potrzeb. Finał już w najbliższy weekend 12-13 grudnia! Cała nasza społeczność szkolna znowu pokazała, że razem można więcej!  Damy znać po otrzymaniu raportu z dostarczenia Szlachetnej Paczki. Poniżej opis wybranej przez nas Pani Anny i Jej sytuacji życiowej."
Tekst: Marlena Kałużniak