Kolorowy dzień i Zakopiańskie Mikołajki

Już niejako tradycją stało się, że 6 grudnia był w naszej szkole ogłaszany „Kolorowym dniem”- a barwą przewodnią tego wyjątkowego dla wszystkich dzieci dnia był oczywiście kolor czerwony.  Chcemy Wam zaproponować, abyście w swoich domach zorganizowali taką zabawę. W poprzednich latach Wasza kreatywność przerastała nasze oczekiwania- ubrania czerwone, mikołajkowe czapki i stroje, świąteczne sweterki… Zachęcamy do tej wspólnej zabawy na odległość : )  Gdybyście zechcieli pochwalić się swoimi mikołajkowymi czerwonymi strojami możecie to zrobić wysyłając do nas zdjęcie, a my umieścimy je w naszej  galerii.  Pozdrawiamy i życzmy duuużo radości z odwiedzin Świętego Mikołaja
    
   Pani Ela i Pani Marysia
elawe@tpn.pl
marysiabednarek@onet.pl
Z okazji Dnia Świętego Mikołaja mamy dla was małą niespodziankę.

a) piosenka wykonana pod kiurunkiem s. Ewy Keffer i uczennic z klasy 6a

 b) występ uczniów z klasy 5-8 pod kierunkiem p. A. Chowaniec