Wyniki ogólnopolskiego konkursu na zielnik

Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem ogłosiło wyniki ogólnopolskiego konkursu na zielnik. Konkurs miał na celu przybliżenie botaniki - pasji dra Tytusa Chałubińskiego i zachęcanie do poznawania środowiska przyrodniczego wokół nas. Uczniowie naszej szkoły aktywnie i licznie wzięli udział w konkursie startując w następujących kategoriach: zielnik rodzinny, zielnik indywidualny – dzieci oraz zielnik klasowy.

W kategorii zielnik klasowy wyróżnienie otrzymała klasa 6c. Zielnik został przygotowany pod kierunkiem nauczyciela biologii Pani Moniki Pietraszko-Warchałowskiej.

W kategorii zielnik rodzinny nagrody otrzymali:
I miejsce Anna Zubek i Bartek Zubek
II miejsce Klara Kulpińska i Mateusz Bylinka
III miejsce Hanna Wojtowicz

W kategorii zielnik indywidualny – dzieci nagrody otrzymali:
I miejsce: Aleksandra Karpiel
III miejsce: Amelia Chramiec

Wyróżnienia:
Wiktoria Tatar
Amelia Bachleda-Kubit
Vladyslav Vorokh
Maja Wajda

Gratulujemy!
Tekst: Marta Pietraszko