Zakopiańskie Mikołajki

Zbliżają się kolejne już Zakopiańskie Mikołajki. W tym roku zadbaliśmy, aby pomimo tych trudnych dla wszystkich okoliczności, w ten jeden z najważniejszych dla dzieci dni nie zostały one pozbawione radości ze spotkania ze Świętym Mikołajem.                                                                                        

W tym roku pobyt Świętego Mikołaja w Zakopanem będzie nieco inny niż zazwyczaj, a relacje z jego odwiedzin wszystkie dzieci będą mogły śledzić w formule online.

Czat wideo z Mikołajem, spektakl „Dziadek do orzechów”, zabawy edukacyjno – artystyczne z nagrodami,  filmy z pozdrowieniami zakopiańskich milusińskich oraz życzenia od Świętego Mikołaja oraz Burmistrza Miasta płynące z pięknych góralskich wnętrz Czerwonego Dworu to tylko niektóre atrakcje przygotowane dla naszych najmłodszych.

Natomiast od 6 grudnia zapraszamy do wzięcia udziału w grze miejskiej po Zakopanem „Śladami Świętego Mikołaja”. Dla wszystkich dzieci biorących w niej  udział bezpośrednio w dniu Świętego Mikołaja w każdym z punktów czekać będzie upominek.
Pamiętajcie, że zdecydowanie warto być grzecznym, szczególnie i  w tym roku.  Dobrym sposobem okazania grzeczności to podtrzymanie w bezpieczny sposób kontaktu z przyjaciółmi  i najbliższymi. Pamięta o tym również nasz znakomity gość , który pomimo pandemii pojawi się w różnych punktach naszego miasta, by choć przez chwilkę nawiązać kontakt  z dziećmi.

Zapraszamy wszystkich na towarzyszenie Świętemu Mikołajowi w podróży po Zakopanem, którą zobaczyć będzie można na stronie Zakopane.pl  już 6 grudnia !     
            
Drużyna Świętego Mikołaja Miasta Zakopane