Zeszyty lektur na medal

31 maja 2017 r. zakończył się trwający przez cały rok szkolny konkurs „ Zeszyt lektur na medal” dla uczniów klas drugich i trzecich. Organizatorem konkursu była szkolna biblioteka. Uczniowie zamieszczali w swoim zeszycie wszystkie przeczytane przez siebie książki, wymagane informacje oraz ilustracje. Komisja punktowała liczbę przeczytanych książek, bezbłędność pisemnej prezentacji, samodzielność i estetykę prowadzenia zeszytu.

W klasach drugich zostały wysoko ocenione zeszyty lektur następujących uczniów:
I miejsce Karolina Kapel 2b
II miejsce Agata Bzdyk 2a i Kalina Tęcza 2a
III miejsce Oliwier Pilch 2b
Wyróżnienia: Karolina Skupień 2c i Andrzej Bielawa 2c

W klasach trzecich miano zeszytów lektur na medal otrzymali:
I miejsce Justyna Zagórska 3c
II miejsce Hanna Wojtowicz 3c
III miejsce nie przyznano
Wyróżnienia: Hanna Zarzycka 3a, Anna Malczewska3b, Aleksandra Chmielowska 3c

Gratulujemy nagrodzonym uczniom wspaniałych zeszytów lektur na medal i sukcesu czytelniczego!