Polubić czytanie w klasach 4-6

Realizując zadania wynikające z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w klasach 4-6 zostały zorganizowane konkursy „POLUBIĆ CZYTANIE mające na celu rozbudzić zainteresowania czytelnicze uczniów i  poprawić czytelnictwo w szkole. Organizatorami konkursów była Joanna Bąk wraz z nauczycielami przedmiotu: Ewą Sakowicz, Przemysławem Czechem, Lucyną Wolską i Sebastianem Kłosokiem.  W czerwcu rozstrzygnięto konkursy i nagrodzono najlepszych uczniów.

W konkursie dla uczniów klas czwartych na prezentację multimedialną „ HISTORIA KSIĄŻKI, CZYLI OD PAPIRUSU DO E-BOOKA” I miejsce zdobyły: Martyna Baboń 4a, Matylda Morańda 4a i Julia Drabik 4a. Gratulujemy!

W konkursie dla uczniów klas piątych na recenzję ulubionej książki „ TO WARTO PRZECZYTAĆ” I miejsce zdobyła Anastazja Rogus 5a, II miejsce zajął Karol Toporowski 5b. Brawo!

W konkursie dla uczniów klas szóstych na film prezentujący małą formę teatralną na podstawie wybranej książki „LITERATURA NA SCENIE” komisja oceniająca zadania nie wyróżniła żadnego filmu. Mamy nadzieję, ze w przyszłym roku uczestnicy konkursu podejdą do tematu z większym zaangażowaniem.