Życzenia patriotyczne dla bliskich

Klasa II b wzięła udział w akcji wysyłanie kartek z życzeniami patriotycznymi zorganizowanej przez Urząd Miasta Zakopane. Podczas zajęć uczniowie wspólnie zredagowali życzenia, a następnie zaadresowali pocztówki. Przygotowane kartki zostały przekazane pracownikom Urzędu Miasta podczas uroczystości związanej z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, która miała miejsce na Placu Niepodległości 31 października 2018r. Dzieci z wielką niecierpliwością dopytują bliskich, czy dotarły pocztówki pod wskazany adres.
                                                                                                    
                                                                                                               Tekst: Bernadeta Kurowska