Zaproszenie do udziału w konkursie

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu Filia Zakopane zaprasza uczniów klas 6-8 do udziału w IV edycji Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Obozowej Więźniarek z KL Ravensbrück – „To tylko zbyt wcześnie dotknęło mnie cierpienie…”.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zaprezentowanie jednego utworu poetyckiego więźniarek obozu koncentracyjnego Ravensbrück. Czas prezentacji nie powinien przekroczyć 5 min.
I etap-eliminacje szkolne odbędą się 28 marca 2019r. o godz. 14.15 w bibliotece szkolnej.
II etap- finał konkursu rozstrzygnie się 9 kwietnia 2019r. o godz. 11.00 w sali kinowej SP nr 5 w Zakopanem.
Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłoszenie swojego udziału w bibliotece szkolnej.
Literatura przedmiotu dostępna w bibliotece szkolnej.