Przedszkolaki w naszej szkole!

13 marca 2019 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla Przedszkolaków pod hasłem ,,Wiosenne igraszki”.  Nasi mali goście zostali przywitani przez uczniów klasy IIIa, którzy zainscenizowali wiersz D. Gellnerowej pt. „Wiosna i jeż”. Następnie wysłuchali wiosennego koncertu na dzwonkach chromatycznych.  Potem zgodnie z wylosowanym kolorem biletu „rozjechali” się pociągami do sal lekcyjnych, gdzie uczestniczyli w zajęciach specjalnie przygotowanych dla gości. Milusińscy wspólnie z uczniami klasy IIIa, IIa i Ib wykonywali prace plastyczno –techniczne, które sprawiły im wiele radości. Na zakończenie zwiedzili szkołę.
Dziękujemy nauczycielkom p. B. Rapacz, M. Zawadzkiej, T. Skupień i Z. Skowronek za przygotowanie tego spotkania.

Przedszkolaku jeśli spodobała Ci się nasza szkoła do zobaczenia we wrześniu!

                                                                                               Tekst: Zofia Skowronek