Wypożycz książkę dla pluszowego misia

Chyba nie ma domu, w którym nie byłoby pluszowego misia. Może to być zupełnie mały bury miś, odrobinę zapomniany, albo piękny i kolorowy. Może to być zupełnie malutki misio, którego nosimy „na szczęście” przy plecaku. Czy wreszcie – może to być jeden z wielkich i sławnych misiów, o których głośno niemal w każdej części świata (Kubuś Puchatek, Miś Paddington albo Miś Uszatek). Pluszowe Misie , a szczególnie ten nasze są wyjątkowe i kochane. Dzisiaj 25 listopada w dniu swoich urodzin odwiedziły szkolną bibliotekę. Wraz ze swoimi właścicielami pierwszakami wysłuchały pięknej historyjki R. Edwardsa „Gdzie jesteś Mały Misiu?”. A potem… niespodzianka! Dzieci wypożyczyły dla swoich pluszaków książeczkę, aby wieczorem ją przeczytać. STO LAT MISIU!
                                                                                         Tekst: Joanna Bąk