Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

12 stycznia, odbył się już 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza szkoła brała w nim udział.  W niedzielę od godziny 10.00 do 14.00 uczniowie klas 8: Monika Król-Muma, Katarzyna Konieczna, Karolina Studlik, Anna Buczkowska, Kinga Prusinowska, Maciej Knapczyk, Damian Andrzejak, Mateusz Sabuda, Katarzyna Bisaga, Anastazja Rogus, Maria Kil, Martyna Górowska, Maksymilian Szustka wraz z innymi wolontariuszami kwestowali w wielu miejscach Zakopanego.  Każda grupa dostała specjalną puszkę, do której zbierane były pieniądze a czerwone serduszka rozdawano osobom wspierającym akcję. Wolontariusze byli po opieką zgłoszonych przez nich opiekunów. Akcja zakończyła się pomyślnie i o godzinie 14 uczniowie dotarli do sztabu, który zliczył zebrane do puszek pieniądze.
         
                                                                                          Tekst: Monika Król-Muma 8a