Szlachetna Paczka inaczej

W tym roku z różnych przyczyn nie wybraliśmy w ramach akcji charytatywnej Szlachetna Paczka rodziny, której mielibyśmy pomóc. Ale szansa na niesienie pomocy nie zniknęła. Szlachetna Paczka działa prężnie cały rok, wyszukuje rodziny do swoich baz, próbuje dotrzeć do najbardziej potrzebujących wsparcia dzieci w ramach akcji Akademia Przyszłości, na co też są potrzebne środki finansowe. Postanowiłam utworzyć na portalu ZRZUTKA. PL akcję zbierania pieniędzy na ten cel i zaangażować społeczność szkolną SP3 w Zakopanem. Zbiórka była patronowana przez SZLACHETNA PACZKA- Stowarzyszenie Wiosna. Każda wpłata była cenna, bo zbliżała nas do ustalonej wcześniej sumy. Udało się i tym razem! Przekroczyliśmy zakładaną kwotę i zebraliśmy 1332,33zł! Pomaganie USZLACHETNIA, a dobro wraca.

Tekst: Marlena Kałużniak