Święto Niepodległości

9 listopada br. miała miejsce w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klasy 3b pod kierunkiem wychowawczyni p. Małgorzaty Zawadzkiej włożyli wiele trudu w przygotowanie tego występu. Fakty historyczne oraz piękna recytacja wierszy przeplatała się ze wspólnym  śpiewaniem pieśni patriotycznych. Dla wszystkich uczniów była to niezapomniana lekcja historii o trudnych dziejach naszej Ojczyzny.

10 listopada reprezentacje naszych uczniów oraz nauczycieli wzięły udział w XXIV Sztafetowym Biegu Niepodległości startując przy TKCiS w Zakopanem a kończąc bieg w Szkole Podstawowej nr 4 na Olczy. Możemy być dumni z naszych biegaczy. W kategorii szkół podstawowych uczniowie wywalczyli puchar uzyskując II miejsce natomiast w kategorii zakłady pracy nauczyciele zajęli czwarte miejsce! Gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni.

11 listopada reprezentacja pocztu sztandarowego naszej szkoły oraz uczniowie klas szóstych uczestniczyli we Mszy Świętej za ojczyznę w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach oraz w ceremonii złożenia urny z ziemią z Dachau.