Ślubowanie uczniów klas pierwszych 2021

6 października 2021r. odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia klasy pierwszej pod hasłem ,,Śpiewające ananasy”. Dzieci przywitały gości ,,Piosenką – powitanką”. Potem wykazały się: znajomością alfabetu, cyfr, zasad kultury i zdrowego odżywiania wykonując utwory: ,,Alfabet warzywno – owocowy”, ,, Matematyczna śpiewanka”, ,,Bardzo kulturalna piosenka”, „Bo w naszej szkole jak w dobrym kinie”.
W podniosłej atmosferze na sztandar szkoły dzieci ślubowały, że będą dobrymi uczniami i Polakami. Po złożeniu ślubowania dyrektor szkoły pani Aleksandra Łakomik symbolicznym ołówkiem dokonała pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści w prezencie otrzymali smaczne ananasy.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom, nauczycielom i uczniom klas starszych za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Wychowawcy klas pierwszych
Teresa Hoły i Bogusława Rapacz