Rycerski Dzień Dziecka

1 czerwca 2018
Park Miejski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego / Plac Niepodległości

Rok 2018 jest dla Polski i Zakopanego rokiem wyjątkowym, w którym świętujemy 100-lecie odzyskania niepodległości i właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na obchody najważniejszego dziecięcego święta iście po rycersku! Honor, odwaga, prawość, lojalność, sprawność fizyczna to cechy charakteryzujące bohaterów, którzy o polską wolność walczyli na przestrzeni lat naszej burzliwej historii. Żyjąc w czasach pokoju i dobrobytu czasem zapominamy o podstawowych wartościach, które powinny cechować każdego człowieka, niezależnie od jego wieku. Staropolskie powiedzenie czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci jest wiecznie aktualne, dlatego chcielibyśmy zaprosić wszystkie dzieci oraz całe rodziny na spotkanie ze współczesnymi Rycerzami i wspólnego świętowania Rycerskiego Dnia Dziecka w Zakopanem. Obiecujemy niezapomniane przeżycia i atrakcje!

Szczegłowe informacje