Rozpoczynamy cykl - Dorośli czytają dzieciom

Wychodząc naprzeciw ogólnopolskim programom związanym z czytelnictwem i zachęcającym dzieci do obcowania z książką, w tym roku szkolnym klasa III b wraz z wychowawczynią panią Bernadetą Kurowską podejmuje inicjatywę mającą na celu zapoznanie z literaturą dziecięcą oraz kształtowanie nawyku samodzielnego sięgania po książkę. Całoroczna akcja będzie nosiła nazwę "Dorośli czytają dzieciom".
28.09.2022r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach tej akcji. Uczniów klasy 3b odwiedziła pani Patrycja Szymańska, na co dzień mama Oliwii z tej klasy i fryzjerka zwierząt. Uczniowie słuchali głośnego czytania książki Marii Ewy Letki pt.: "Diabełek". Serdecznie dziękujemy pani Patrycji za poświęcony czas i współudział w wychowaniu młodych czytelników.

Tekst: Bernadeta Kurowska