Przyrodnicze obserwacje

Dnia 5.06.2019r. uczniowie klasy II B razem z wychowawczynią Bernadetą Kurowską i przewodnikiem Władysławem Bętkowskim, eksplorowali okolice lasu, który znajduje się pomiędzy Nosalem, potokiem Bystra, a tamą w Kuźnicach. Uczniowie za pomocą specjalnego miernika dokonywali pomiarów przepływu strumienia. Następnie wyszli na Nosal. Z tej wycieczki uczniowie przynieśli wyjątkowe pamiątki- kamienie, które wyławiali z potoku. Serdeczne podziękowania kierujemy do pana Władysława Bętkowskiego, który spotyka się z uczniami już po raz trzeci, wzbogaca przyrodniczą wiedzę i zaspokaja ich naturalną ciekawość.
                                                                             Tekst: Bernadeta Kurowska