Powrót do szkoły

Drodzy uczniowie

Pewnie słyszeliście już, że od 17 maja wracamy do szkoły. Wracamy w systemie hybrydowym, którego szczegóły jeszcze podamy .

Wiemy, że sytuacja ta wzbudza mieszane emocje. Z jednej strony przecież to powrót do tego co znamy, do kolegów, rozmów na przerwach, wspólnych spotkań, z drugiej strony codziennością stał się świat wirtualnych kontaktów i lekcji, w bezpiecznej przestrzeni, schowani za cegiełką z nazwiskiem. To trudny czas dla wszystkich – uczniów, nauczycieli, rodziców.

Wracajcie śmiało, bez zbędnych obaw. Początkowo będzie to czas na oswojenie się odbudowywanie relacji z rówieśnikami i nauczycielami. REANIMACJA RELACJI. Bez nadmiernego oceniania. Nauczyciele dołożą od siebie starań, aby powrót do szkoły nie był dla was obarczony lękiem i strachem.

Aby ten czas był milszy i weselszy możecie przychodzić ubrani w dowolne kolory, z zachowaniem zasad estetyki i kultury (co jest oczywiste)..

Do miłego zobaczenia .....
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne