Podsumowanie ligi biegowej

W środę 06.06.2018 r. w sali obrad Urzędu Miasta Zakopane odbyło się uroczyste zakończenie XXIII Letniej Ligi Biegowej. W ramach ligi przeprowadzono cztery biegi (dwa jesienią i dwa wiosną), a trzy najlepsze wyniki brano pod uwagę do klasyfikacji generalnej. Statuetkami nagrodzono sześcioro najlepszych zawodników z każdej grupy wiekowej, a uczniami naszej szkoły, którzy otrzymali nagrody byli: Amelia Polanowska, Natalia Słowik, Łucja Słowik, Hanna Zarzycka, Alicja Słowik i Jan Kłosok. W klasyfikacji szkół zajęliśmy drugie miejsce.
Podczas spotkania zostały również wręczone dla naszej szkoły statuetki za dwa drugie miejsca wywalczone podczas zawodów w czwórboju lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt.

Tekst: Paweł Serwatowicz