Pierwsza wizyta przedszkolaków w bibliotece miejskiej

19 maja 2017r. nasze przedszkolaki z opiekunami udali się na wycieczkę do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem.  Pani bibliotekarka pokazała dzieciom, gdzie znajdują się przeznaczone specjalnie dla nich regały z książkami a następnie dała kilka do obejrzenia. Przedszkolakom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Dzieci dowiedziały się jak można stać się  czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Na zakończenie spotkania dzieci obejrzały bajeczkę pt. „Franklin i książka z biblioteki”, zagrały w gry planszowe i sprawdziły swoją sprawność na mini ściance wspinaczkowej. Podziękowały p. Ani za mile spędzony czas wśród kolorowych książek.