II edycja OK ZESZYT

W dniach 22 i 23 kwietnia 2017r. nasza nauczycielka języka niemieckiego pani Marlena Kałużniak uczestniczyła w szkoleniu dla Opiekunów Konsultantów w ramach II edycji programu OK ZESZYT. Spotkanie odbywało się  w Ośrodku Wilga pod Warszawą, który prowadzi Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO) . Pani Marlena zdobywała wiedzę, a przede wszystkim umiejętności z rąk i ust samych liderów Oceniania Kształtującego w Polsce- mowa tu o takich osobistościach jak: Danuta Sterna oraz Justyna Tarnowska, Małgorzata Sulewska i Michał Szczepanik. Po zakończonym szkoleniu  pełnym fantastycznej OK- energii, którą wytwarzali wszyscy uczestnicy, tj. OK- Nauczyciele z całej Polski, pani Marlena wróciła do naszej szkoły  jako pełnoprawna OKejka z pozytywnymi emocjami i nowymi pomysłami do pracy.