Konkurs plastyczny „ Recykling – jestem na tak!”

Zapraszamy uczniów klas 4-8 do wzięcia udziału w naszym szkolnym konkursie „ Recykling – jestem na tak!”, którego inicjatorką jest Hania Wojtowicz z klasy 7c.

Kategorie:
1. PLAKAT
Decydując się na plakat, starasz się przedstawić bohatera książki, filmu lub gry za pomocą rzeczy z recyklingu, na przykład: papierki po cukierkach, plastikowe nakrętki, odpadki po struganiu kredek, gazety lub folia bąbelkowa… Możesz też użyć flamastrów, farb i kredek, ale pamiętaj, że główną rolę grają twoje „ odpadki”. Z pracy prawdopodobnie wyjdzie kolaż i oto właśnie chodzi!

2. PRACA 3D
Decydując się na pracę 3D, starasz się zbudować makietę lub figurkę bohatera książki, filmu lub gry. Do pracy możesz wykorzystać np. plastikową butelkę, stary karton, pudełko po jajkach, rolki papieru…Na koniec możesz użyć przyborów z recyklingu farb, flamastrów aby wykończyć swoją pracę.

Co musisz zrobić?
1. Wybierz kategorię i zaplanuj swój projekt.
2. Do wykonania pracy użyj jak najwięcej rzeczy z recyklingu, czyli tych, które trafiłyby do jednego z kolorowych koszy.
3. Zrób zdjęcie swojej pracy i wyślij je na adres: sp3.zako.biblioteka@gmail.com
4. W temacie wpisz:
a/ imię i nazwisko, klasa
b/ kategoria ( plakat/ praca 3D)
c/ tytuł swojej pracy

Na prace czekamy do 31 marca 2021 roku.

Pod uwagę bierzemy kreatywność, zaangażowanie i efekt końcowy. Najlepsze prace zostaną nagrodzone, a zdjęcia waszych bohaterów ( oczywiście za waszą zgodą ) zostaną umieszczone na stronie szkoły.
                   
                                                                                                                                                                     Organizatorzy:
 
Hania Wojtowicz kl. 7c

Joanna Bąk