Konkurs czytelniczy dla kl. II rozstrzygnięty

3 i 4 marca uczniowie klasy 2a i 2b uczestniczyli w szkolnym konkursie czytelniczym pt. „ Zabawne historie z niezwykłymi bohaterami”. Drugoklasiści poznając tajemnicze opowieści autorstwa Agnieszki Stelmaszyk bez wątpienia znaleźli odpowiedzi na pytania: Czy ktoś kiedykolwiek widział faraona z ogonem ? Czy każdy ma odwagę udać się nocą na rozdroże do Chichoczącej Chaty, aby poznać swoją przyszłość?

W pierwszym etapie uczniowie samodzielnie odpowiadali na pytania dotyczące treści przeczytanych lektur „ Upiorne andrzejki” lub „ Monia ratuje Faraona” natomiast w drugim etapie parami wykonywali prace plastyczne do planu wydarzeń, aby stworzyć ilustrowaną klasową książeczkę.
Oto werdykt :
I etap:
I miejsce Aneta Bachleda- Curuś 2a
II miejsce Amelia Bukowska 2a, Filip Pęksa 2a, Małgorzata Zagórska 2b
III miejsce Magdalena Kauzal 2a, Jakub Dobrowolski 2b, Karol Murzyn 2b

II etap: ilustrowane książeczki zostały wysoko ocenione i każdy uczestnik otrzymał słodką nagrodę.

Gratuluję zwycięzcom i serdecznie dziękuję wszystkim uczniom za udział w konkursie. Zapraszam i zachęcam do tak licznego uczestnictwa w przyszłym roku.

Składam podziękowania Radzie Rodziców za ufundowanie nagród rzeczowych.
                                                                                                Tekst: Joanna Bąk