Kolejką na Kasprowy Wierch

13 września 2022 r. klasa II A wraz z wychowawczynią Teresą Hoły oraz klasa II B z wychowawczynią Bogusławą Rapacz wybrały się na górską wycieczkę. Uczniowie przeszli piechotą do Kuźnic, a potem wjechali kolejką na Kasprowy Wierch, gdzie odbyły się zajęcia z przewodnikami w ramach akcji „Stacja – Edukacja”. Dzieci miały okazję podziwiać piękne widoki oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek o tatrzańskiej przyrodzie.  Każde dziecko dostało pamiątkową zapinkę oraz dyplom uczestnictwa w zajęciach. Do Kuźnic obie klasy zjechały kolejką i wróciły do szkoły. Drugoklasiści bardzo zadowoleni i pełni wrażeń serdecznie dziękują prezesowi PKL panu Danielowi Pitrusowi za umożliwienie wykupienia biletów na kolejkę po preferencyjnych cenach.

Tekst: Teresa Hoły