Kącik Zaruskiego

Miłym akcentem w ostatnim dniu szkoły było pojawienie się w głównym holu okazałej gabloty, wykonanej przez pana Bartłomieja Kulpińskiego. To ostatni brakujący element „ Kącika Zaruskiego” uroczyście otwartego podczas Jubileuszu 110-lecia naszej szkoły. Wewnątrz gabloty znajdują się przedmioty nawiązujące swym charakterem do górskich i morskich pasji naszego patrona, oraz portret generała wykonany przez nauczyciela techniki panią Ewę Kuczyńską. Ofiarodawcami tych cennych eksponatów są: pan Sławomir Gębala (drewniane narty, bambusowe kije, starodawne buty narciarskie), pan Sebastian Kłosok ( stary plecak, raki i zabytkowe haki), pan Bartłomiej Kulpiński (lina) oraz pan Janusz Puchała komandor Jacht Klubu Zakopane (busola). W imieniu całej społeczności szkolnej dyrektor szkoły p. Elżbieta Konopka jeszcze raz za wszystko serdecznie dziękuje.