Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły coraz częściej odwiedzają Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego. Po zakończonej modernizacji to najnowocześniejszy tego typu obiekt w naszym regionie. W środku kino 4D, największa w Polsce makieta Tatr, sala odkryć i wiele innych atrakcji. Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach przygotowanych przez pracowników CEP, korzystają z nowoczesnych wystaw i sali z grami edukacyjnymi. Ośrodek organizował również XXXVIII Turniej Wiedzy o Tatrach oraz wykład przygotowujący do XXII Konkursu Wiedzy o Tatrach, w których brali udział siódmoklasiści z naszej szkoły. Na pewno odwiedzimy to miejsce jeszcze nie jeden raz!
                                                                                      Tekst: Łukasz Pac