Biblioteka ogłasza konkurs fotograficzny

Drodzy uczniowie,
stęskniłam się już za Wami. Wiem, że ciężko pracujecie lecz ciągła nauka bez miłego odpoczynku i zabawy nie przyniesie owoców. Chciałam zaproponować Wam cykl mini-konkursów OKNO - dla poprawienia nastroju.

Dzisiaj dla Was konkurs fotograficzny z cyklu OKNO przeznaczony dla wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły.

Otwórz swoje okno i wykonaj zdjęcie pt. „ Wiosna ach to ty!”

1/ Do konkursu można zgłosić tylko jedną fotografię swojego autorstwa.

2/ Fotografię należy wykonać w dowolnym dniu od 31.03- 30. 04. 2020r.

3/ Fotografia musi przedstawiać dowolne motywy wiosenne np.: krajobraz, zdjęcie makro, zdjęcie roślin, zwierząt lub inne zjawiska przyrodnicze.

4/ Fotografia musi być zapisana w formacie JPG.

5/ Fotografia nie może być modyfikowana w programach graficznych.

6/ Fotografię należy przesłać do dnia 1 maja 2020r. do godziny 0:00 na adres: sp3.zako.biblioteka@gmail.com

7/ Uczestnik konkursu wysyłając fotografię pod wskazany adres e-mail powinien w polu tekstowym e-maila wpisać w kolejności:

• imię i nazwisko, klasa
• tytuł fotografii
• data wykonania fotografii

8/ Ocena zdjęć dokonywana będzie w trzech kategoriach wiekowych kl.1-3, kl.4-6, kl.7-8 w oparciu o następujące kryteria: kreatywność, ujęcie tematu, kompozycja zdjęcia.

Autorom najlepszych zdjęć zostaną przyznane nagrody  rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. Lista nagrodzonych autorów fotografii oraz zdjęć zostanie opublikowana na stronie internetowej szkoły. Zachęcam! Do obiektywów!
                                                                                  Joanna Bąk