3b świętuje w bibliotece

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania przedłużył się nam na cały tydzień. Dzisiaj świętowali uczniowie klasy 3b, którym przeczytałam na głos kilka rozdziałów z książki Krystyny Drzewieckiej „ Piątka z Zakątka”. To niezwykle zabawne historie czwórki przyjaciół i mądrego psa Bobika, których akcja rozgrywa się w domu, w szkole, na boisku i podwórku. Śmieszne dialogi dzieciaków i ich niesamowite pomysły na nudę przypadły trzecioklasistom bardzo do gustu. Na zakończenie jesiennego spotkania w bibliotece uczniowie wykonali techniką origami pieska Bobika i wymalowali go według swojego pomysłu. Zobaczcie sami.
                                                                                                                                   Tekst: Joanna Bąk