X MEMORIAŁ IM. GEN. MARIUSZA ZARUSKIEGO

X MEMORIAŁ IM. GEN. MARIUSZA ZARUSKIEGO
W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBOARDZIE
Organizator:   Szkoła Podstawowa nr 3 w Zakopanem

Termin i miejsce zawodów:   24 lutego 2020  r. - Stacja Narciarska „Hajduk” w Murzasichlu

Konkurencje: Narciarstwo zjazdowe, snowboard, łyżwiarstwo, narciarstwo biegowe, śniegowy tor przeszkód

Program zawodów:

24 lutego 2020 r. (poniedziałek)

7.45 – zbiórka i wyjazd spod szkoły na miejsce zawodów (Stacja Narciarska   „Hajduk” w Murzasichlu) - klasy V, VI, VII, VIII - uczniowie mają przyjść do szkoły na godz. 7.30)

– obowiązkiem wychowawców i nauczycieli pełniących opiekę jest posiadanie listy uczniów jadących busem oraz własnym transportem z rodzicami.

– obowiązkiem ucznia i rodzica jadących na stok własnym transportem jest osobiste poinformowanie wychowawcy (nauczyciela pełniącego opiekę ) o przybyciu na stok.

8.40 – zbiórka i wyjazd spod szkoły na miejsce zawodów (Stacja Narciarska   „Hajduk” w Murzasichlu) - klasy I, II, III, IV - uczniowie mają przyjść do szkoły na godz. 8.20)

9.00 – zbiórka na parkingu obok lodowiska i przedstawienie przez  organizatorów planu imprezy i uroczyste rozpoczęcie X Memoriału im. gen. Mariusza Zaruskiego (szczegółowe informacje u wychowawców lub opiekunów grup)

11.30 – ogłoszenie wyników oraz rozdanie medali i dyplomów w poszczególnych kategoriach przy dolnej stacji wyciągu.

– obowiązkiem wychowawców i nauczycieli pełniących opiekę jest posiadanie listy uczniów wracających busem oraz własnym transportem z rodzicami.

– obowiązkiem ucznia i rodzica wracających ze stoku własnym transportem jest osobiste poinformowanie wychowawcy (nauczyciela pełniącego opiekę)   o opuszczeniu stoku i powrocie do szkoły.

12:00 – zbiórka na parkingu i powrót do szkoły - klasy 1-4

12:30 – zbiórka na parkingu i powrót do szkoły - klasy 5-8