Wyniki konkursu czytelniczego -Zabawne przygody Pippi

„Pippi Pończoszanka” to jedna z najbardziej znanych powieści dla dzieci. Przygody dziewięcioletniej dziewczynki obdarzonej nadludzką siłą poznali uczniowie z klasy 3a i 3b, dla których został zorganizowany szkolny konkurs czytelniczy. Przebiegał on w trzech etapach. Najpierw uczestnicy odpowiadali na pytania dotyczące treści książki Astrid Lindgren „ Pippi Pończoszanka”. W drugim etapie wykonywali pracę plastyczną ilustrującą wesołą przygodę Pippi. W trzecim etapie 15 marca 2022r.wszystkie dzieci wzięły udział we wspólnych zabawach z Pippi współzawodnicząc w sportowych konkurencjach.
 
Oto wyniki konkursu:
Test wiedzy I miejsce   Hanna Grabowska 3a
                     II miejsce  Zofia Nosal 3b
                                       Szymon Cięciwa 3a
                    III miejsce Jakub Kizeweter 3a
                                       Szymon Janusz 3a
                                       Tomasz Krzan 3a

W konkurencji plastycznej komisja nagrodziła obraz, który wykonali: Hanna Grabowska3a, Olivia Stanisławska 3a i Oskar Majerczyk 3a.
W sportowym współzawodnictwie zwyciężyła klasa 3b.
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom konkursu i życzymy dalszego rozwijania pasji czytelniczych!
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród rzeczowych dla uczniów.

Tekst: Joanna Bąk