„Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię”- zaproszenie na zajęcia edukacyjne

Szanowni Państwo,

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu Filia w Zakopanem zaprasza do skorzystania z oferty edukacyjnej dla szkół podstawowych w ramach Miesiąca Bibliotek oraz Nocy Bibliotek.

W tym roku przypada 550. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika. Wobec tego Senat RP uhonorował wybitnego astronoma jako patrona roku, pragnąc po raz kolejny przypomnieć jego postać i zasługi Polski i Polaków dla nauki. 

Z myślą o tym nasza Biblioteka  przygotowała zajęcia edukacyjne dla uczniów klas 1-3 „Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię” na temat Mikołaja Kopernika i jego dokonań.  

Zajęcia te realizujemy od 06.10-12.10 w godzinach 9.00- 13.00 w siedzibie biblioteki ul. Gimnazjalna 14.  Zajęcia trwają około 60 minut. Na zajęcia prosimy umawiać się z 2-dniowym wyprzedzeniem. Zajęcia są bezpłatne.

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 182068449 lub drogą elektroniczną: filia.zakopane@pbwnowysacz.pl

Z poważaniem

Agnieszka Zazulak