Wspomnienia z zielonej szkoły

W dniach od 4-9 czerwca 2017r. klasy III a i III c z wychowawczyniami p. Teresą Hoły i p. Bernadetą Kurowską były na „zielonej szkole” w Jodłówce Tuchowskiej. Podczas pobytu dzieci uczestniczyły w różnych wycieczkach. W Bóbrce zwiedzały Muzeum Nafty, w Krośnie – Muzeum Szkła. W Cieżkowicach przeszły szlak Skamieniałego Miasta, a w Zalipiu oglądały malowane chaty oraz same wykonały rysunek na drewnianej łyżce. W Pilźnie podziwiały lalki z całego świata, a także wykonały prace plastyczne z gliny. W Jodłówce Tuchowskiej brały udział w zajęciach z malowania techniką decoupage. Oglądały też piękne wyroby z wikliny . W Stróżach uczestniczyły w  „Wielkiej lekcji z małą pszczółką”.  Wieczorami bawiły się przy ognisku, na dyskotece i olimpiadzie sportowej. Wszyscy trzecioklasiści wrócili zadowoleni i pełni niezapomnianych wspomnień.