Wakacje w Mieście

Podobnie jak w zeszłym roku, zapraszamy rodziców (opiekunów) do zapisania dzieci na zajęcia, które odbywać się będą w ramach programu Wakacji w Mieście organizowanego przez Burmistrza Miasta Zakopane.

Program zajęć:
- Artystyczne poniedziałki
- Doświadczalne wtorki
- Turystyczne środy
- Sportowe czwartki
- Językowe piątki

Zajęcia dedykowane są dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat i odbywać się będą w Zakopiańskim Centrum Edukacji przy ulicy Kasprusie 35 a, w dniach od 3 lipca do dnia 25 sierpnia 2017, w godzinach od 9.00 do 15.00.
W tym roku zapisy na zajęcia rozpoczną się wcześniej niż w roku poprzednim. Składanie kart zgłoszeniowych będzie możliwe już od dnia 15 maja 2017 r. i potrwa do dnia 2 czerwca 2017 r. (lub do wyczerpania liczby wolnych miejsc). Ilość przewidzianych miejsc wynosi 105 (łącznie 7 grup w tygodniu).

Rodziców (opiekunów), którzy będą chcieli zapisać swoje dziecko (dzieci) na zajęcia Wakacje w Mieście prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie podpisanej karty zgłoszenia do dnia 2 czerwca 2017 r. do pokoju nr 126 w Zakopiańskim Centrum Edukacji, ul. Kasprusie 35 a. Każda karta zgłoszenia wymaga wcześniejszego potwierdzenia jej w szkole do której uczęszcza dziecko. Zgłoszenia wraz z wypełnionymi kartami będą przyjmowane od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00.

Udział w organizowanym w naszym mieście po raz drugi programie Wakacje w Mieście jest nieodpłatny i finansowany przez Miasto Zakopane. Rodzice ponoszą jedynie koszty obiadów oraz opłatę tytułem składki na ubezpieczenie dziecka w czasie zajęć. Warunkiem zakwalifikowania dziecka do udziału w zajęciach jest złożenie karty kwalifikacyjnej wraz z pieczątką szkoły do której uczęszcza dziecko oraz opłacenie z góry przez rodzica (opiekuna) kosztów obiadów za wszystkie dni zajęć na które dziecko zostało zgłoszone. Termin zapłaty za obiady upływa w dniu 23 czerwca 2017 r. Opłata za obiady będzie przyjmowana w sekretariacie Zakopiańskiego Centrum Edukacji, ul. Kasprusie 35 a, który jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 15.00, tel. 18 20 127 86.

Regulamin uczestnictwa w zajęciach 2017

Karta kwalifikacyjna

źródło: https://www.zakopane.eu/aktualnosci/maj-2017/kolejna-edycja-wakacji-w-miescie