Szkolny konkurs czytelniczy dla klasy drugiej

W listopadzie uczniowie klasy 2a wzięli udział w Szkolnym Konkursie Czytelniczym „Czarny, kudłaty, piegowaty..” ze znajomości książki Wandy Chotomskiej pt. „Pięciopsiaczki”. Konkurs przebiegał w dwóch etapach. Najpierw czytelnicy indywidualnie zmagali się z otwartymi i zamkniętymi zadaniami w teście wiedzy, a potem tworząc grupy współzawodniczyli w turnieju  rozwijającym myślenie, wymagającym od nich kreatywności i własnej inwencji twórczej.
Finał okazał się radosny dla najlepszych:
I miejsce zajęli Michał Nocuń i Ewelina Kułach
II miejsce- nie przyznano
II miejsce zajęli Anna Tylka i Wojciech Chyc

Organizatorki konkursu p. Joanna Bąk i p. Zofia Skowronek gratulują zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom i zapraszają do udziału w kolejnych konkursach czytelniczych.
Tekst: Joanna Bąk