Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Ze względu na trudny czas pandemii i waszą nieobecność w szkole chciałabym zaproponować inną formę świętowania.  Przeczytam wam i waszym pluszowym misiom wzruszającą książeczkę z biblioteki szkolnej Richarda Edwardsa „ Gdzie jesteś Mały Misiu?” z ilustracjami Susan Winter.
Link do nagrania otrzymacie na dziennik elektroniczny.

A teraz weź swojego kochanego pluszaka, przytul go mocno do siebie i razem wysłuchajcie pięknej opowieści.

Mały Miś, bohater książeczki uwielbia tak jak wszystkie dzieci bawić się w chowanego, ale gdziekolwiek się nie ukryje, jego mama zawsze go znajdzie. Matczyna miłość sprawia, że niedźwiadek czuje się bezpiecznie. Jednak pewnego dnia Mały Miś gubi się w lesie…

Jak zakończyła się ta historia posłuchajcie…

                                                                                                                  Joanna Bąk
 
GDZIE JESTEŚ MAŁY MISIU?