Św. Mikołaj w IVB

Co roku, już na początku grudnia, wszystkie dzieci czekają na dzień świętego Mikołaja, ponieważ obdarowywanie się prezentami to stara, piękna i bardzo miła tradycja. Tym razem uczniowie kl. IVb zrezygnowali z prezentów dla siebie, aby wesprzeć podopiecznych ze schroniska dla psów, w myśl hasła „I ty możesz zostać św. Mikołajem”.   Przy pomocy rodziców za pieniądze zebrane na wzajemne upominki została zakupiona karma. 6 grudnia na lekcji wychowawczej odbyło się bardzo ciekawe spotkanie z paniami pracującymi w OTOZ Animals w Zakopanem. Największą atrakcją spotkania był pies Bazyl.
Po krótkiej prelekcji przekazano do schroniska 45 kg karmy. Radość i uśmiech na twarzach dzieci świadczyły o tym, że o wiele przyjemniej jest dawać niż otrzymywać, a co najważniejsze, nie oczekując niczego w zamian.