Rok szkolny 2015/2016 dobiegł końca

Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Uczniowie otrzymali świadectwa, nagrody i podziękowania, doczekali się zasłużonego wypoczynku. Jasno możemy stwierdzić zdobyli nowe umiejętności, z całą pewnością wszyscy wiedzą więcej niż we wrześniu… 23 czerwca na uroczystym apelu zostali nagrodzeni najlepsi szkolni matematycy, przyrodnicy, znawcy języka angielskiego, czytelnicy, sportowcy i szachiści. Pamiątkowe nagrody otrzymali uczniowie, którzy godnie reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym oraz uczniowie, którzy skrupulatnie pracowali w sklepiku szkolnym. Wielu otrzymało odznakę „SUPER KUMPEL!”  24 czerwca od samego rana atmosfera była bardzo podniosła i uroczysta. Społeczność szkolna uczestniczyła we Mszy Świętej dziękczynnej za dobrze przeżyty rok szkolny. Potem w sali gimnastycznej był czas na słowa wdzięczności i podziękowania. Wzruszenie mieszało się ze łzami i radością. Pani Dyrektor przypomniała najważniejsze wydarzenia minionego roku, dziękowała uczniom, nauczycielom i wszystkim rodzicom za ciężką pracę, poświecenie, pomoc i życzliwość. Najlepsi szóstoklasiści otrzymali Pamiątkową Tarczę Szkoły. Uczniowie klas piątych pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki życząc im wszystkiego dobrego w murach nowych szkół. Szóstoklasiści dziś absolwenci naszej szkoły dziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom za sześć lat niezapomnianych lat w „Trójce”.

Życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych pełnych przygód wakacji.
Do zobaczenia 1 września!