Puchar zwycięstwa dla „Trójki”

12 października reprezentacja naszych młodych sportowców  z nauczycielem wychowania fizycznego p. Marcinem Szczerbą odebrała piękny puchar zwycięstwa w rywalizacji sportowej szkół Powiatu Tatrzańskiego za rok 2015/2016. Uroczystego wręczenia dokonała wiceburmistrz p. Agnieszka Nowak –Gąsienica. Gratulujemy naszym koleżankom i kolegom za uzyskanie najwyższego wyniku w punktacji generalnej! Sport to ogromne wyzwanie i poświęcenie, to wielka szkoła charakteru. Uczy koncentracji, szybkości, refleksu i zasad szlachetnej rywalizacji. Uczy poznawać smak walki zwycięstwa oraz przełamywać smutek porażki. Uczy też tolerancji wobec innych i wobec własnych słabości. Pokazuje, że nie trzeba być najlepszym i wygrywać, aby czerpać przyjemność ze sportu. Życzymy Wam, aby w tym roku szkolnym również nie zabrakło powodów do dumy i radości.