Noc Bibliotek. To się musi powieść.

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego zapraszają na VIII edycję Nocy Bibliotek, która w tym roku odbędzie się pod hasłem „To się musi powieść”.

1 października 2022r. /sobota/

Godz. 17.00

Nocne o_powieści - Zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci i młodzieży. W trakcie warsztatów na podstawie książki „Wielka księga ciemności” najmłodsi poznają tajemnice nocy oraz stworzą świecące gwiazdki.

Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem, ul. Zborowskiego 1.

Godz. 19.00

Agnieszka Osiecka i inni - Spotkanie z Zofią Turowską, autorką książki "Osiecka. Nikomu nie żal pięknych kobiet".

Czytelnia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Zakopanem, os. Łukaszówki 4a.

Nocy Bibliotek towarzyszyć będzie akcja bookcrossingu „Podziel się książkami” zachęcająca czytelników do wymiany swoich przeczytanych nowości wydawniczych, klasyki i lektur oraz innych poszukiwanych książek na inne.