Konkurs Czytelniczy dla klasy III „Psoty na cztery łapy”

27 listopada uczniowie klasy III a zakończyli Szkolny Konkurs Czytelniczy p.n. „ Psoty na cztery łapy”. Trzecioklasiści napisali test wiedzy sprawdzający znajomość lektury Jana Grabowskiego „Puc, Bursztyn i goście”. Najlepszym znawcą książki okazał się Michał Nocuń, natomiast 3 miejsce zdobył Wojciech Chyc. Chłopcy otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Brawo! Czytelnicze „ psoty na cztery łapy” miały swój finał podczas sportowych i logicznych zabaw w sali rekreacyjnej ( czworakowanie między przeszkodami, rzut do celu psią piłeczką, porządkowanie w kolejności alfabetycznej psich bohaterów…). Drużyny świetnie poradziły sobie z zadaniami. Na wszystkich czekały słodkie przysmaki. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.