Konkurs czytelniczy dla klas II „ Czytanie jest zabawą”

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła” Wisława Szymborska, takie hasło przyświecało tegorocznemu Szkolnemu Konkursowi Czytelniczemu dla klas drugich. 21 listopada miało miejsce uroczyste jego zakończenie, wręczenie nagród i dyplomów najlepszym znawcom książek Agnieszki Stelmaszyk p.t. „ Upiorne andrzejki” i „ Zbawcy książek”.

Oto nagrodzeni:
I miejsce Aleksander Smętkowski z kl.2b
II miejsce Aniela Mrowca- Kuscorz i Mika Oczkoś z kl.2b
III miejsce Amelia Bachleda- Kubit i Jan Smalec z kl.2b
Wyróżnienia: Hanna Jach z 2a, Maja Wajda, Justyna Żeglin, Antoni Bielec, Magdalena Jaźwiec z kl. 2b

Gratulujemy!
Zabawowym akcentem konkursu był między klasowy turniej rozegrany w sali gimnastycznej połączony z odpowiedziami na pytania z konkursowych lektur. Na wszystkich czekała słodka nagroda. Dziękujemy drugoklasistom za liczny udział w konkursie czytelniczym i zapraszamy w przyszłym roku.