Gratulacje dla przyrodników z 1b!

17 maja 2016r. w Ośrodku Edukacyjnym Nadleśnictwa Nowy Targ odbył się Konkurs Wiedzy Ekologicznej 2016 dla najmłodszych  pt. „Poznajemy drzewa i krzewy Polski” organizowany przez Zarząd Oddziału Ligii Ochrony Przyrody w Zakopanem i ZSPiG w Ratułowie. Nasza szkołę reprezentowały drużyny w dwóch kategoriach wiekowych.
Kat. klas 0-I drużyna: Jan Józefowicz 1b, Mateusz Łukaszczyk 1b, Anna Zubek 1b.
Kat.klas II-III drużyna:Hanna Zarzycka 2a, Hanna Nawalaniec 2a, Zofia Lassak 2a
                    drużyna: Julia Żegleń 2a, Maja Janczy2a, Szymon Ustupski Chyc 2a.

Gratulujemy naszej reprezentacji pierwszoklasistów, która zajęła II miejsce!
Brawo! dla drugoklasistów, którzy znaleźli się w 1-szej dziesiątce, w tym roku mieli mocną konkurencję starszych kolegów.
Wszyscy uczestnicy konkursu z panem leśniczym sadzili maleńkie buki i złożyli podpisy na „Drzewie obecności życia”. Młodzi przyrodnicy zostali nagrodzeni, a na koniec na każdego też czekała pieczona kiełbaska. Dziękujemy!
Uczniów do konkursu przygotowywały nauczycielki: Agnieszka Róg i Teresa Hoły.