"Czworonożny podróżnik" - wyniki konkursu

Za nami kolejny w tym roku szkolnym konkurs czytelniczy. Tym razem uczniowie klas drugich mieli okazję poznać historię niezwykłego psa Lampo, który dzięki nadzwyczajnemu zmysłowi orientacji podróżował pociągami, zwiedzając włoskie miasta i wioski. Konkurs czytelniczy „ Czworonożny podróżnik" cieszył się dużym zainteresowaniem, co mnie ogromnie cieszy.  Najpierw uczniowie odpowiadali na pytania sprawdzające znajomość treści lektury, a następnie wykonywali piękne prace plastyczne, będące projektem okładki nowego wydania książki Romana Pisarskiego „ O psie, który jeździł koleją”. Oto wyniki:

Test wiedzy    1 miejsce Wiktoria Kapel 2b
                        2 miejsce Magdalena Zubek 2b i Maksymilian Bubeła 2b
                        3 miejsce Zofia Trybus 2b

Praca plastyczna
Nagroda: Zofia Rozwadowska 2a, Jan Bukowski 2a, Łukasz Harnik 2a, Bartłomiej Miętus 2a, Mateusz Babiarz 2a, Hanna Rozwadowska 2a, Antonina Werewka 2a
Wiktoria Kapel 2b, Zofia Trybus 2b, Magdalena Zubek 2b, Maksymilian Bubeła 2b, Barbara Mrowca- Kuscorz 2b, Antoni Czernik 2b, Franciszek Para 2b.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział, zwycięzcom gratuluję zdobytych nagród. Gorąco zachęcam was do udziału w kolejnych konkursach.
Tekst: Joanna Bąk