Biblioteka pedagogiczna służy pomocą…

Szanowni Państwo,
Drodzy Dyrektorzy i Nauczyciele,
w związku z wprowadzeniem nauczania on-line w szkołach, pragniemy zaoferować swoją pomoc za pośrednictwem poczty elektronicznej, skanów i  innych dostępnych form.  Zasoby Biblioteki Pedagogicznej w Zakopanem są do Państwa dyspozycji. Posiadamy bogaty wybór czasopism metodycznych i pedagogicznych do wszystkich poziomów i przedmiotów nauczania, zawierających scenariusze, konspekty, opracowania lektur, ćwiczenia i zadania itp.  Kody dostępu można uzyskać telefonicznie (w godz. 9.00-15.00) bądź mailowo.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą stroną internetową, m.in. z wykazem nowości:
https://www.pbwnowysacz.pl/zakopane-nowosci-2019/
Z poważaniem,
Elżbieta Kyc
Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Zakopanem