Życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły

14 października to Dzień Edukacji Narodowej - święto nauczycieli, wychowawców, pedagogów, pracowników szkoły. Obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. pierwszego w Europie ministerstwa oświaty, jakim była utworzona w Polsce Komisja Edukacji Narodowej zajmująca  się reformowaniem szkolnictwa.  Dzisiaj uczniowie  okazując wdzięczność swoim  nauczycielom  składali serdeczne życzenia wręczając kolorowe bukiety  kwiatów. Podczas uroczystego apelu najmłodsi z klasy 2c i 3d pod kierunkiem  p. Sabiny Miś i p. Teresy Skupień zaprezentowali wesołe przedstawienie a zespół „Ogniki radości”  wprawił wszystkich w rozśpiewany nastrój. Przedstawiciele Rodziców dziękowali  nauczycielom i pracownikom szkoły za dar cierpliwości, wytrwałości i poświęcenia jednocześnie  życząc pogody ducha i siły do dalszej pracy, aby podejmowany codziennie trud był źródłem ich satysfakcji i uznania.
Uczniom i Rodzicom serdecznie dziękujemy za pamięć, życzenia, kwiaty i niespodzianki.