„Zimowisko w Chyrowej”

W drugim tygodniu ferii, grupa uczniów z naszej szkoły była na zimowisku w Chyrowej, małej miejscowości położonej w województwie podkarpackim. Trzy dni od 21 do 23 stycznia młodzież spędziła bardzo aktywnie. Pod czujnym okiem instruktora p. Marcina Szczerby  uczniowie doskonalili umiejętność jazdy na nartach na stoku narciarskim „Chyrowa Ski”. Po powrocie do pensjonatu, po krótkim odpoczynku, młodzież miło spędzała czas, uczestnicząc w organizowanych przez wychowawców grach i zabawach.
W pierwszym dniu pobytu właściciel pensjonatu pan Andrzej Zatorski w krótkiej prelekcji przybliżył historię wsi i regionu. Później odbyła się projekcja filmu o kulturze Łemków. Sił i energii do różnorodnej aktywności dodawały wszystkim wspaniałe, pożywne i  zdrowe posiłki. Czas upłynął szybko na dobrej zabawie i budowaniu wzajemnych koleżeńskich relacji. Dzięki temu, że wszyscy z zaangażowaniem włączali się w organizowane zajęcia, miło i ciekawie spędzili wspólny czas zimowiska.  Dziękujemy panu Andrzejowi Zatorskiemu, za wspaniałą, domową atmosferę, ciepłe i serdeczne przyjęcie.